Hakkımızda

About Us

DEKAR TASARIM

müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunmayı ilke edinen, müşteri memnuniyetini göz önünde tutan ve bu doğrultuda kalitesi ve geniş ürün yelpazesi, hızlı ve zamanında hizmet anlayışı, satış sonrası desteği ile mekanlarınıza hizmet etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden beri Otel, Tatil Köyü, Pansiyon, Restaurant, Cafe-Bar vb. işletmelerin her türlü masa, sandalye, şezlong, şemsiye, tente ve sabit gölgelendirme uygulamaları konusunda ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca iç ve dış mekan ahşap masa, sandalye ağır ahşap işleri, otel odası ve genel mekanların hareketli-sabit mobilya imalatlarıyla hizmet sunmaktadır. Özel üretim ahşap şemsiye, hamak ve salıncak çeşitleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Teak ağacı ve Pvc Alüminyum Rattan dış mekan mobilyalarımızla balkon, bahçe vb. mekanlarınıza şık ve estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Teknolojik gelişimler doğrultusunda yapı ruhsatı gerektirmeyen tüm sistem konstrüksiyonlarının açılır kapanır kumandalı bir düzenekte oluştuğu Sunroof Katlanır Tente Sistemi 5 yıl kumaş, motor ve alüminyum konstrüksiyon garantili modern ve şık gölgelendirme sistemini hizmeti sunmaktadır.

Bize Ulaşın